ЛАРИСА БІЛОЗІР РАЗОМ З МОЛОДДЮ ОЗЕЛЕНЮЄ ВАПНЯРСЬКУ ГРОМАДУ

Дата: 26.04.2021 19:38

26 квітня до поповнення Вапнярської громади зеленими листяними насадженнями долучилася і народний депутат України Лариса Білозір, яка завітавши з робочим візитом до Вапнярки, «зеленим десантом» висадилася на місцевому стадіоні. Разом із селищним головою громади та членами Молодіжної ради завзято висадила декоративні деревцята - катальпи, придбані за фінансового сприяння ФОП Наталії Горенюк. Тож незабаром дитячий майданчик зашелестить зеленим віттям дерев, висадження яких стало сьогодні ще одним важливим кроком до озеленення всієї країни, цілої планети.

Також народна обраниця з задоволенням поспілкувалася із активною, цілеспрямованою молоддю Вапнярської громади, обговоривши шляхи співпраці та реалізацію молодіжно-спортивних ініціатив та дозвіллєвих ідей в громаді.