ВІЗЬМИ УЧАСТЬ В ЧЕЛЕНДЖІ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЧОРНОБИЛЬ!!!

Дата: 18.04.2021 12:35

Фото без описуФото без опису

26 квітня 2021 року українська спільнота схилить голови в пошані з нагоди 35-ої річниці з дня трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. З метою гідного вшанування роковин трагедії Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради запускає ЧЕЛЕНДЖ під назвою «ЧОРНОБИЛЬ-35:КВІТКА ВІДРОДЖЕННЯ». Участь в челенджі приймають всі бажаючі жителі громади, трудові колективи, підприємства чи заклади. УЧАСНИКАМ ЧЕЛЕНДЖУ ПОТРІБНО ВИГОТОВИТИ БІЛУ ТРОЯНДУ ІЗ ПАПЕРУ В ТЕХНІЦІ ОРИГАМІ (відео майстер-класів можна знайти в Інтернеті). Фотографії чи відео із білими паперовими трояндами в руках Ви розміщуєте в групі Фейсбук «Вапнярська територіальна громада» з хештегом #ЧОРНОБИЛЬ_35_Квітка_відродження і ОБОВ’ЯЗКОВО передаєте челендж далі, вказавши кому саме передаєте естафету пам’яті. По завершенню челенджу паперові КВІТИ ВІДРОДЖЕННЯ разом зі словами вдячності за мужність і героїзм будуть символічно передані нашим землякам-ліквідаторам ЧАЕС Вапнярської громади.

ПРИМІТКА: Чому троянда? Бо вона символізує місто Прип’ять, візитівкою якої була ця квітка. Чому біла? Бо білий колір – символ екологічно чистого довкілля, він несе спокій, служить хорошими ліками від стресу. А техніку оригамі обрали на знак солідарності з прикладом Японії, яка також пережила подібну трагедію під час аварії на атомній станції «Фокусіма-1».

МИ ПАМ'ЯТАЄМО... ЧОРНОБИЛЬ...