З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

БУХГАЛТЕРА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ -

МЕЛЬНИК СВІТЛАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ!

15 квітня весняним святковим вітерцем постукало чудове День народження в життєве віконечко прекрасної людини, хорошої колеги, відповідального і старанного бухгалтера Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради - МЕЛЬНИК СВІТЛАНИ ВОЛОДИМИРІВНИ! Прийміть найщиріші вітання, шановна імениннице, та побажання щоднини міцного здоров'я, щастя, благополуччя та добра. Нехай у роботі не буде недоліків, у житті панує достаток, дебет і кредит завжди сходяться, цифри не втрачаються, а удача повсякчас посміхається Вам. Від всього серця зичимо  маленької РАДОСТІ кожної миті та великого ЩАСТЯ кожного дня! Зі святом!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, старостинських округів та Відділу освіти, культури, молоді та спорту, депутатський корпус та виконавчий комітет.