ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 14.04.2021 08:43

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

БІЖАН ЯНУ ВІКТОРІВНУ!

14 квітня 2021 року весняним святковим розмаєм розфарбувала доля День народження чудової людини, гарного фахівця своєї справи, відповідального керівника - начальника Відділу служби у справах дітей - БІЖАН ЯНИ ВІКТОРІВНИ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, сміливих планах та сподіваннях! Нехай кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Добра, миру та благополуччя Вам, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи, а людська повага хай буде подякою за плідну працю і чуйність!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.