ТУРБОТА ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАЛИХ КРОКІВ!

Дата: 04.04.2021 18:44

4 квітня, Молодіжна рада Вапнярської громади долучилася до Міжнародного Дня безпритульних тварин. Ще тиждень тому молоді активісти сповістили громадськість про Акцію «Дай лапу, друже!», в ході якої запропоновано жителям громади сприяти збору допомоги для тварин, які свого часу були бездомними, а наразі утримуються під належним наглядом вапнярчанки Зінаїди Іванівни Остапчук. Найвірніші її друзі– це одинадцять собак та одинадцять котів, про яких жінка дбає якнайкраще. До чотирилапих друзів із собачими та котячими «смаколиками» завітала вчора голова Молодіжної ради Настя Стангріт. Також, окрім цього, було передано зібрані кошти небайдужими вапнярчанами для належного утримання тварин. Ось так молодь громади сприяє проростанню із маленького зерна любові до тварин - до паростака любові і поваги до оточуючих, людей навкруги, адже планують подібні акції в майбутньому і для знедолених людей. Прикро лиш те, що до цієї акції долучилися лиш члени Молодіжної ради, працівники Вапнярської селищної ради та Відділу освіти, культури, молоді та спорту, а жителі громади виявилися зовсім байдужими до братів наших менших. Виховуючи повагу змалечку в підростаючого покоління до тварин (хоча б для початку) на своєму прикладі – ми виховуємо у дітей любов і належне ставлення і до всього оточуючого середовища, в тому числі і до людського суспільства. ЛЮДИ, як же ми можемо турбуватися один про одного і виявляти один до одного повагу, якщо забуваємо про тварин, яких так голослівно ми називаємо вірними друзями і братами нашими меншими!Всім небайдужим,хто прийняв участь в Акції, пані Зінаїда - власниця домашнього притулку,висловлює безмежну вдячність і дякує за турботу та увагу до своїх домашніх улюбленців!