СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ, ЗГУРТОВАНА РОБОТА – І ЗНОВУ ЧИСТОТА!

Дата: 06.04.2021 18:41

Фото без описуФото без опису

Весна у самому розпалі, а це означає – кращий час для прибирання! В Вапнярській громаді наразі активно триває місячник з благоустрою. І ось 6 квітня 2021 року завзято до весняного прибирання долучилася Вапнярська школа № 1. Педагоги разом з техпрацівниками дружно вийшли на трудовий десант, аби прибрати, закріплену за закладом, територію. З граблями, сокирами, віниками та бензопилами працівники школи взялися прибирати територію старого кладовища. А також Алею слави навпроти початкової школи (біля танка), половину території якої впорядкувала раніше Вапнярська школа № 2. Ліквідувало шкільне братство Вапнярської школи № 1 й стихійне сміттєзвалище, яке раптово виявили в межах старого кладовища. Всі працювали завзято і дружно, адже, так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. МОЛОДЦІ! ПОПРАЦЮВАЛИ НА СЛАВУ!