ВІТАЄМО З 25-РІЧЧЯМ!

ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА

З СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ ВІДДІЛУ ЦНАП -

ПЛИСАКА ІГОРЯ ОЛЕГОВИЧА!

10 квітня святкує своє День народження, славне 25-річчя - хороший і доброзичливий колега, чудовий фахівець, головний спеціаліст з соціальних питань Відділу ЦНАП Вапнярської селищної ради - ПЛИСАК ІГОР ОЛЕГОВИЧ! Шановний імениннику, прийміть щирі поздоровлення з Днем народження і найкращі побажання! Хай у Вас буде багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай Ваш дім буде завжди наповнений сміхом, приязню і добром, поряд були здорові, щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Зичимо, щоб мудрість і терпіння допомагали повсякчас  долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічалися лише  добросердечні і доброзичливі люди! Достатку, кохання, благополуччя та здійснення мрій! ВІТАЄМО!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради і старостинських округів, депутатський корпус і виконавчий комітет.