ПРОАНАЛІЗОВАНО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЧИТЕЛІВ

Дата: 07.04.2021 13:08

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи у закладах освіти Вапнярської територіальної громади  щороку відбуваються заходи з атестації педагогічних працівників. Атестація – один із найважливіших аспектів у діяльності як керівника навчального закладів, так і кожного педпрацівника. 2 квітня 2021 року відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради, під час якого було розглянуто результати діяльності у міжатестаційний період 17-ти педагогічних працівників. Головою атестаційної комісії ІІ рівня, начальником Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ревтюх Світланою Василівною та іншими членами комісії було зазначено, що відповідно до наданих результатів освітньої діяльності, всі педагогічні працівники відзначились фаховою та педагогічною майстерністю, зростанням цифрової грамотності, підвищенням рівня інформаційної та методичної компетентності (особливо під час карантинних обмежень), використанням сучасних інформаційних засобів для професійної орієнтації молоді, високим рівнем виховної роботи. Відповідно до результатів діяльності педагогічних працівників у міжатестаційний період атестаційною комісією ІІ рівня було прийнято наступне рішення:

- присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогічним працівникам;

- встановити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»  - 12 педагогічним працівникам;

- присвоїти педагогічне звання «старший учитель» - 3 педагогічним працівникам;

- встановити відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 5 педагогічним працівникам;

- встановити відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист»  - 1 педагогічному працівнику;

- встановити відповідність займаній посаді завідувача закладом дошкільної освіти – 1 педагогічному працівнику.

Також атестаційною комісією ІІ рівня було прийнято рішення:

- щодо нагородження за наслідками атестації Грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ТГ 19 педагогічних працівників;

- порушити клопотання перед обласною атестаційною комісією щодо нагородження за наслідками атестації Почесними грамотами Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА 6 педагогічних працівників.

Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогічних працівників закладів освіти громади, їх наполегливу працю над удосконаленням методів і форм роботи, впровадженням інноваційних педагогічних технологій у освітній процес. Атестаційна комісія Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради  бажає працівникам і надалі успіху у своїй педагогічній діяльності!