Обгрунтування технічних та якісних характеристик

Дата: 26.01.2021 16:13

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення за предметом закупівлі згідно  - код ДК 021:2015 код CPV – 09130000-9 Нафта і дистиляти.

З метою забезпечення безперебійної роботи установи  оголошена закупівля за процедурою відкритих торгів по предмету закупівлі згідно : ДК 021:2015 -09130000-9 Нафта і дистиляти.

Строк (термін) Постачання товару споживачуз дати підписання договору і по 31.12.2021 р.

Очікуваний обсяг постачання:

Найменування

Кількість, літр

Бензин А-92 (у талонах)

1225

Дизпаливо (у талонах)

2500

Очікувана вартість - деревина дров’яна непромислового використання (код ДК 021:2015 -09130000-9 Нафта і дистиляти) - 104 295,00 грн

Конкретне найменування закупівлі- : Бензин А-92 (у талонах), Дизельне паливо (у талонах) (код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти).

Місце поставки товару:

• Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради ОТГ: 24240, Вінницька область, Томашпільський район, смт Вапнярка, вул. Привокзальна,1.
  • Вапнярська загальноосвітня школа IIII ступенів №1 ім. І.Д.Черняховського: 24240, Вінницька область, смт Вапнярка, вул. Островського, 2.
  • Вапнярська загальноосвітня школи IIII ступенів №2: 24240, Вінницька область, смт Вапнярка, вул. Шевченка, 56.
  • НВК «Вапнярська ЗОШ  ІІІІ ступенів  № 3 – ДНЗ»: 24240, Вінницька область, смт Вапнярка, вул. Авіаторів, 145
  • Вапнярський селищний будинок культури: 24240, Вінницька область, Томашпільський район, смт.Вапнярка, вул. Гагаріна,6.

-    Вапнярський спортивний комплекс: 24240, Вінницька область, смт.Вапнярка, вул. Гагаріна, 7

-Вапнярський заклад  дошкільної  освіти  (ясла-садок)  «Ромашка» Вапнярської селищної ради: 24240, Вінницька область, смт. Вапнярка, вул. Гагаріна, 10.

-         Колоденський заклад  дошкільної  освіти  (дитячий садок)  «Капітошка» Вапнярської селищної ради: 24245, Вінницька область, с. Колоденка, вул. Центральна, 56А.

-         Височанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів:24247, Вінницька обл, с. Високе, вул. Шкільна, 8.

-         Марківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів: 24248, Вінницька область, с.Марківка, вул. Шкільна, 26

Строк поставки товару - з 08.02.2021 р. по 31.12.2021 р.

Детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості:

1. Якість нафтопродуктів повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися копією сертифіката відповідності та/або  паспортом якості та/або документом про підтвердження відповідності.

2.Талони повинні діяти на всіх АЗС учасника. Учасник повинен мати розширену мережу автозаправних станцій, в т.ч. наявність не менше 1-єї АЗС Учасника в радіусі 20 км від смт.Вапнярка Вінницької області (надати відповідну довідку).

1. Технічні, якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати вимогам чинного законодавства із захисту довкілля.

Особливі вимоги до предмета закупівлі.

Учасник повинен мати єдині зразки талонів, по яких буде можливість заправки по всіх запропонованих АЗС. Талони повинні бути номіналом не більше 10 літрів, мати термін дії не менше 12 місяців з моменту їх отримання. Талони, що пропонуються Учасником, мають бути єдиного зразка (єдиного бренда) Учасника. Талон повинен містити назву або бренд АЗС, на яких буде здійснюватися відпуск палива та повинен співпадати  з брендом АЗС, наданих в пропозиції (надати відповідного гарантійного листа).

Мета використання товару

Закупівля проводиться для потреб у 2021 році.