НАБІР УЧАСНИКІВ В ХОР ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 01.04.2021 13:35

Шановні жителі Вапнярки, Колоденки, Високого, Вербови, Марківки та Антополя, поціновувачі хорового мистецтва!

Це оголошення саме для Вас! Оголошується набір учасників в дорослий хор Вапнярської територіальної громади! Якщо Ви любите пісню, вам небайдужий світ вокалу – ласкаво запрошуємо на прослуховування. Кожен дорослий, хто має бажання й натхнення, може завітати до Вапнярської дитячої музичної школи та пройти відбір до хору у талановитого керівника та концертмейстера. А потрапивши до лав хору Вапнярської громади, Ви на декілька годин забудете про свої повсякденні справи, співаючи щирі українські пісні на новий витончений лад.

Отож, поспішайте, набір розпочато і відбувається він з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 14.00 год. за адресою: смт Вапнярка, вулиця Островського, 1 (Вапнярська дитяча музична школа). Не впустіть свій шанс, адже саме зараз у Вас є унікальна можливість поринути в музичне спілкування талановитої Вапнярської спільноти!