В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

Дата: 30.03.2021 15:07

Президент України видав відповідний Указ 24 лютого 2021 року №71/2021. Тож перед стартом весняного призову 29 березня в залі засідань Томашпільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбувся брифінг за ініціативи військового комісара Олексія Томчука та за участі його заступника В’ячеслава Рузяка з метою роз’яснення та доведення до  відома відповідальних, а через них - до відома призовників та членів їхніх родин нові особливості призивної кампанії 2021 року, в якому взяла участь-інспектор з військового обліку Вапнярської селищної ради Галина Почтар. «За законом кожен чоловік від 18 до 27 років зобов'язаний пройти строкову службу в армії, якщо він не отримав офіційну відстрочку або не має медичних протипоказань», - проінформував воєнком Олексій Томчук. За його словами, з тими, хто вирішив проігнорувати повістку, розмова буде сувора. До того ж їх імена нададуть розголосу – інформацію про покараних ухильників вивішують у районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Ухилення від заходів призову на військову службу карається штрафом, арештом або обмеженням волі на строк до трьох років. Наступне покарання, якій може бути підданий ухильники, – включення до бази невиїзних за кордон. Далі: не служив – на держслужбу не приймуть.Про те, що органи місцевого самоврядування після того, як буде видане розпорядження голови Тульчинської райдержадміністрації, зобов’язані оповістити всіх, хто не має права на відстрочку від призову, вручити їм виклик на медичну комісію, наголосив заступник військового комісара В’ячеслав Рузяк. Він же повідомив, що військкомат на весну - 2021 має призвати 22 особи, з них 5 – до Збройних сил України, 11 – до Національної гвардії України та 6 – до Прикордонних військ України. Відправка призовників розпочнеться з 10 квітня 2021 року.