Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 26.03.2021 року

Дата: 26.03.2021 19:57

Адміністрація Вапнярського медичного Центру первинної медико-санітарної допомоги інформує,  що за період з 22.03.2021 по 26.03.2021 року в Вапнярській громаді зареєстровано підозр на COVID -19  всього - 47 ( взято ПЛР тестів),з них ПЛР позитивних ( хворих на COVID-19) – 7 чоловік . Швидких тестів на визначеня антигена коронавірусної інфекції проведено  - 53, з них – 11 позитивних, в тому числі 2 дітей .

З початку пандемії у Вапнярській  громаді взято  всього - 1435 ПЛР тестів, з них -  311 позитивних, в тому числі  -14 дітей.  На амбулаторному лікуванні знаходиться 30 чоловік , з них 2 – дітей .  На стаціонарному лікуванні знаходиться 5 пацієнтів , дітей немає.

КНП "Вапнярський МЦ ПМСД"