З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 21.03.2021 11:12

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства

та сфери побутового обслуговування населення!

Прийміть сьогодні, 21 березня, щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке  традиційно відзначається кожної третьої неділі березня ! Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів Вапнярської громади ще не прокинулась, а також  часто не помітна, проте без Вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян. Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення нашої громади , задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах. Завдяки Вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, вивозиться сміття, здійснюється санітарна обрізка дерев, проводиться благоустрій вулиць, надаються інші комунальні послуги  тощо. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій жителів Вапнярської громади. Зичимо Вам міцного здоров’я,  гарного весняного настрою,  наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього,  ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань. Зі святом вас!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колектив Вапнярської селищної ради і старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.