Оголошення про проведення конкурсу!

Дата: 17.03.2021 11:24

про проведення конкурсу на посаду директора

комунального закладу «Вербівський заклад

дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Вапнярської

селищної ради Вінницької області»

1. Найменування і місцезнаходження закладу: комунальний заклад «Вербівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Вапнярської селищної ради Вінницької області», розташований за адресою: 24246, Вінницька область, Тульчинський район, с. Вербова, вул. Зелена, 2А.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Найменування посади: директор (0,75 ставки).

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102, Постанови КМУ  № 22 від 11.01.2018, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 23.03.2011.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, з високими моральними якостями, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, забезпечує результативність та якість роботи.

4. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у Відділ освіти, культури, молоді та спорту (смт. Вапнярка, вул. Привокзальна, 1) наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання;

- медичну довідку про стан здоровя;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план розвитку закладу дошкільної освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Заява про участь у конкурсі та пакет документів подаються особисто (або уповноваженою, згідно з довіреністю, особою).

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Документи подаються у Відділ освіти культури, молоді та спорту відповідальній особі Чумак Юлії Анатоліївні за адресою

вул. Привокзальна, 1, смт. Вапнярка, Тульчинського району, Вінницької області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

з  17 березня 2021 р. по 05 квітня 2021 р. – подання претендентами документів;

з  06 квітня 2021 р. по  12 квітня 2021 р. – перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та прийняття рішення про допущення/недопущення кандидатів до участі в конкурсному відборі, оприлюднення на сайті Вапнярської територіальної громади переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі;

13 - 16 квітня 2021 р. – проведення конкурсного відбору (за рішенням конкурсної комісії дата і час будуть повідомлені додатково);

- визначення переможця або визнання конкурсу таким, що не відбувся та оприлюднення результатів конкурсу на офіційному сайті Вапнярської територіальної громади (упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсу).

6. Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

13 - 16 квітня 2021 р. – проведення конкурсного відбору (за рішенням конкурсної комісії дата і час будуть повідомлені додатково) відбудеться в приміщенні дорадчої кімнати Відділу освіти, культури, молоді та спорту           (смт. Вапнярка, Привокзальна, 1).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знань законодавства України у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти на 3 роки, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

7. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі в конкурсі

Чумак Юлія Анатоліївна

vapn.osvita@ukr.net

Перелік питань  Завантажити