ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ - 8 БЕРЕЗНЯ!

Дата: 08.03.2021 07:30

ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ

ЖІНОЧИМ ДНЕМ - 8 БЕРЕЗНЯ!

ЛЮБІ ЖІНКИ ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Приміть найщиріші вітання зі святом весни, молодості та краси – 8 березня!

Добрі і ласкаві, хоробрі і прекрасні,  чарівні і щирі – знайте! Ви, найдорожче, що є в житті кожного чоловіка! Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського - Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований!Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Хай кожна мить вашого життя буде сповнена теплом сонячних променів, жіночим щастям та родинним добробутом, всепереможним почуттям кохання та світлими мріями!

З щирою повагою селищний голова Олександр Горенюк, старости с. Колоденка Станіслав Сідлецький, с. Високого Віталій Качур, с. Вербови Павло Галушка,с. Марківка і Антопіль Олександр Дуб, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.