ВІТАЄМО!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

БУХГАЛТЕРА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ -

МАЦЮРУ ЮЛІЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ!

5 березня святкує свій славний День Народження прекрасна людина, гарна жінка, добра колега, бухгалтер Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради  - МАЦЮРА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА. В  цей чудовий весняний  день від усього серця бажаємо Вам виконання всіх бажань! Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність. Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі Вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.Зичимо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваше серце, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту.