З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ -

РЕВТЮХ СВІТЛАНУ ВАСИЛІВНУ!

В першоберезневий день славне день народження завітало до прекрасної жінки, щирої і доброзичливої людини, високопрофесійного і мудрого керівника, начальника Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради - РЕВТЮХ СВІТЛАНИ ВАСИЛІВНИ! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег. Нехай Ваш невгасимий оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і інноваційні рішення.Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а сердечні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, старостинських округів та Відділу освіти, культури, молоді та спорту,  депутатський корпус та виконавчий комітет.