Вапнярська громада
Вінницька область, Тульчинський район

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 24.02.2021 09:05

Вітаємо з Днем народження члена виконкому,

директора Вапнярського селищного Будинку культури -

ДЕМЧЕНКО СВІТЛАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ!

24 лютого Свій День народження відзначає член виконкому, директор Вапнярського селищного будинку культури  - ДЕМЧЕНКО СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА . Ця чудова, вродлива, весела, мила та надзвичайно творча жінка не один рік  свого життя присвятила галузі культури, її знають і поважають, як односельчани так і колеги.  Кожен, хто хоч раз почув її чарівний голос, назавжди запам’ятає цю милу та усміхнену жінку!

Шановна Світлано Володимирівно!

Сердечно вітаємо Вас і від усього серця бажаємо Вам залишатись завжди такою ж доброзичливою, чарівною, щирою, веселою і завзятою! Нехай усі ці чудові риси характеру і надалі допомагають Вам щасливо йти по життю, радувати рідних, близьких та колег по роботі. Зичимо на довгі роки міцного здоров’я, кохання, жіночого щастя, достатку, тепла, затишку, злагоди у домівці і просто щасливої долі!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, виконавчий комітет та колективи Вапнярської селищної ради і Відділу освіти, культури, молоді та спорту.