ВІДБУЛАСЯ ШОСТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.02.2021 19:08

Фото без описуФото без опису

П’ятничну 6 чергову сесію Вапнярської селищної ради VIII скликання можна справедливо назвати ЗВІТНОЮ, адже такої кількості звітної та статистичної інформації не озвучувалося та не обговорювалося під час сесійного засідання вже давненько. А розпочалося сесійне засідання з хвилини мовчання в переддень Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Отож, на порядку денному було 84 питання, в залі – 21 депутат. Прозвітували про зроблену роботу та діяльність комунальних установ зокрема:  про  затвердження звіту про  виконання бюджету  Вапнярської територіальної громади за 2020 рік - начальник фінансового відділу Бойко В.В., про  виконання місцевих програм та плану соціально-економічного розвитку за 2020 рік - перший заступник селищного голови Мацерук Р.В., про затвердження звіту  головного лікаря  КНП« Вапнярський  МЦПМСД»   « Про ефективність роботи медичного закладу у 2020 році» - головний лікар Віязловський В.С., про  затвердження звіту  «Про роботу комунального підприємства  «Вапнярський ККП» Вапнярської селищної ради, та рух коштів  по рахунку» - в.о. начальника КП «Вапнярський ККП»  Барасій В.В. Також народні обранці селищної ради затвердили ряд важливих для громади Програм: Програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Вапнярської ТГ та отримують програмний гемодіаліз на 2021 рік, Програму благоустрою населених пунктів Вапнярської ТГ на  2021 рік, програму розвитку освіти Вапнярської ТГ на 2021-2024 роки. А також одностайно підтримали рішення про створення Центру надання соціальних послуг, створення кадрового резерву Вапнярської селищної ради та затвердили порядок його формування, а ще затвердили Положення про порядок використання шкільних автобусів Вапнярської громади і ще чимало інших питань. Левова частка питань, які обговорювалися найбільш детально та в деякій мірі і досить бурхливо були земельного характеру. Впродовж майже чотирьохгодинної роботи депутатського корпусу було розглянуто всі 84 питання порядку денного, а на завершення селищний голова Олександр Горенюк привітав депутатів, які святкували свої Дні народження в міжсесійний період та урочисто передав депутату Вячеславу Лисому вітальні листівки, які надійшли на адресу Вапнярської селищної ради від колег - очільника політичної партії В.Б. Гройсмана та міського голови Вінниці С.А.Моргунова.