ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 32-гу РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дата: 16.02.2021 19:39

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану у Вапнярці  відбувся мітинг-реквієм біля Вапнярської селищної ради в сквері Захисників Вітчизни. Біля пам'ятного знака загиблим воїнам-інтернаціоналістам, на якому викарбувані імена земляків, що не повернулися додому з тієї війни зібралися представники місцевої влади, ветерани-афганці, культармійці Вапнярки, Високого, Вербови та Марківки,  небайдужа громадськість. На заході було дотримано всіх рекомендацій головного державного санітарного лікаря України щодо проведення культурно-мистецьких заходів (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Селищний голова Олександр Горенюк подякував воїнам-інтернаціоналістам за їх сміливість, чоловічу доблесть, мужність і відвагу, а присутнім – нагадав про непросте воєнне минуле тих років та зовсім не мирне сьогодення, за яке нині гинуть найкращі сини України на Сході нашої країни. Звернувся до присутніх на мітингу-реквієм і голова районної спілки афганців Володимир Голотенко, згадали побратими і буремний воєнний життєпис свого земляка Сергія Кадука. На завершення мітингу  було покладено квіти до підніжжя пам'ятного знака, як данина пам’яті за мужність і героїзм сміливих воїнів-захисників.