З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 08.02.2021 08:38

Привітання з Днем народження Кириченко Ларисі Миколаївні - прибиральниці службових приміщень Вапнярської селищної ради

Вітаємо зі славним ювілеєм Кириченко Ларису Миколаївну, прибиральницю службових приміщень Вапнярської селищної ради!

Шановна Ларисо Миколаївно! Від щирого серця бажаємо Вам доброго здоров`я та невичерпної наснаги у всіх починаннях! Дякуємо за відповідальне ставлення до своїх обов`язків і сумлінну працю! Нехай щедра доля буде завжди прихильною до Вас і Ваших близьких,  в сімейному колі пануватимуть  злагода та благополуччя, вірні Вам люди завжди даруватимуть свою увагу та підтримку. Щастя та радості, достатку, приємних подій і радісних емоцій щодня!З Днем народження!