Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Дата: 28.01.2021 09:55

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення за предметом закупівлі згідно  - Код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо.

З метою забезпечення безперебійної роботи установи  оголошена закупівля за процедурою відкритих торгів по предмету закупівлі згідно ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо.

Строк (термін) Постачання товару споживачуз 15.02.2021 р. по 15.10.2021 р.

Очікуваний обсяг постачання:

зп

Найменування товару

Одиниця виміру

Камяне вугілля

ДГ 13-100

ДГ (13-100)ДГ (13-100)

36,0

Камяне вугілля

АМ  13-25

22,8

Паливні брикети

(фасування по 10 кг на піддоні до 1 тонни)

3,0

Очікувана вартість -  ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо -247 486,00 грн.

Конкретне найменування закупівлі -  Вугілля кам’яне, брикети паливні (ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо).

Місце поставки товару:

- Вапнярська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 ім. І.Д.Черняховського (початкова школа):24240, Вінницька область, Томашпільський район, смт Вапнярка, вул. Грушевського,1.

- Колоденська сільська бібліотека: 24245, Вінницька область, Томашпільський район, с. Колоденка, вул. Центральна, 56В.

-  Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) " Дзвіночок" с. Вербова: 24246, Вінницька область, , с.Вербова, вул. Зелена 2А.

Детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості.

Якість кам’яного вугілля повинна  бути  підтверджена  посвідченнями про  якість, які видані  на учасника та  відповідають Національному стандарту України ДСТУ 7146:2010 "Вугілля кам'яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови" та Типовій  формі  УПД 35 «Посвідчення про якість», затвердженої  Мінвуглепромом України від 17.09.96 №466.

Замовник має право при поставці кожної окремої партії товару, вимагати проведення незалежної експертизи та лабораторних досліджень щодо якісних та технічних показників кам’яного вугілля та паливних брикетів та їх відповідності вимогам замовника за рахунок Учасника. В такому випадку Учасник зобов’язаний вжити заходів щодо забезпечення доставки зразків кам’яного вугілля та паливних брикетів до лабораторії та здійснити оплату відповідних лабораторних досліджень на умовах та у строки, визначені замовником. Замовник залишає за собою право вибору лабораторії, що здійснюватиме дослідження товару щодо технічних та якісних показників.

Особливі вимоги до предмета закупівлі.

Доставка вугілля та паливних брикетів повинна здійснюватися учасником за його рахунок та його власними силами. Постачання товару до місця призначення повинно відбуватися у світлий час доби. Постачання повинно відбуватися у 3-денний строк з дня отримання постачальником заявки від замовника.

На підтвердження відповідності продукції Учасник повинен надати:

-  на вугілля

копія(-ї) діючого(-х) сертифікату(-ів)генетичних, технологічних та якісних характеристик товару, який у разі укладення договору буде постачатися, завірений печаткою  виробника (або його офіційного представника, дилера, дистриб’ютора, продавця вищевказаних марок);

-на  брикети:

протокол випробування на паливні брикети виданий на ім’я Учасника.

Умовами цієї закупівлі передбачається необхідність застосування заходів щодо безпеки та охорони довкілля, що визначені ДСТУ 7146:2010, Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» та Законом України «Про відходи».

Мета використання товару

Закупівля проводиться для потреб у 2021 році.