ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.02.2021 21:32

Фото без описуФото без опису

3 лютого 2021 року під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради Світлани Ревтюх відбулася нарада з працівниками закладів культури Вапнярської територіальної громади. До зібрання долучилися, окрім керівників клубних закладів Вапнярки та Колоденки, Вапнярської дитячої музичної школи, ще й керівники осередків культури та музейної спадщини Високого, Марківки та Вербової.«Шановні працівники культури Вапнярської громади, мені дуже приємно бачити вас усіх сьогодні на цій актуальній нараді. Це моя перша така з вами зустріч у якості начальника відділу освіти,культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради. Наразі з моєї сторони триває робочий процес спільного знайомлення з місцевою ситуацією у галузі культури. Сподіваюсь, що сьогодні ми все це детально обговоримо, намітимо конкретні плани щодо покращення нашої подальшої діяльності заради інтересів мешканців громади. Культура – це перш за все джерело інформації для кожного населеного пункту, саме ви являєтесь носіями культури і від цього залежить як буде жити громада в цілому», - зазначила у своїй промові Світлана Василівна Ревтюх.Потім учасники наради разом із головним спеціалістом відділу Євгенією Шульган обговорили питання щодо систематизації документації клубних закладів та порядку ведення первинної документації. Також обговорили питання щодо внесення креативності та нових форм роботи, обмінних заходів поміж підпорядкованими закладами культури територіальної громади, а також активізації роботи закладів культури, мистецького та музейного спрямування під час карантину та висвітлення цієї діяльності в ЗМІ. Спільно окреслили спектр діяльності на наступний квартал в Вапнярській громаді та на місцях зокрема, до якого входить проведення Дня закоханих, відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вшанування героїв небесної Сотні, День рідної мови, святкування Міжнародного Жіночого Дня, Шевченкові дня, Дня поезії та письменництва, 150-річчя від дня народження Лесі Українки, проведення екскурсій в історичному музеї ім.І.Д.Черняховського в с.Вербова. Звичайно ж дотриманням усіх карантинних вимог та обмежень.Також культармійці окреслили шляхи подальшої співпраці та визначили нові напрями надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвільних послуг на високому рівні з подальшим переформатуванням в професійні молодіжні центри, публічні установи та дозвіллєво-гурткові заклади.