ВІДБУЛОСЯ ТРЕТЄ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 30.01.2021 18:39

29 січня 2021 року відбулося третє чергове засідання Молодіжної Ради Вапнярської селищної ради. Цього разу воно відбулося в онлайн-режимі і досить успішно і продуктивно. Зареєстрованих було більш ніж достатньо, щоб засідання розпочалося правочинно. Розглянуто всі питання порядку денного, зокрема затверджено план роботи Ради на перше півріччя 2021 року, погоджено опитування потреб молоді Вапнярки, Колоденки, Високого, Вербови, Марківки та Антополя, назначено відповідальних. Також затверджено логотип Вапнярської Молодіжної Ради. А ще голова Молодіжної ради Анастасія Стангріт запропонувала організувати зустріч із селищним головою задля обговорення потреб молоді та впровадження на теренах територіальної громади молодіжного волонтерського руху. Формат онлайн, в якому вперше проводилося засідання сподобався багатьом, тому Молодіжна рада буде впроваджувати такі інновації й надалі,адже МОЛОДЬ ВАПНЯРСЬКОЇ ОТГ - АКТИВНА!