ДО ДІТЕЙ – З ТЕПЛОМ!

Дата: 30.01.2021 18:23

Саме з турботою про маленьких громадян, найменших українців, зокрема жителів села Колоденка- вихованців дитячого садочка «Капітошка» розпочав старостинський округ заготівельний сезон дров ще з ранньої осені. Наразі кількість дров, аби дітлахи почували себе в комфорті та теплоті – достатня, проте якщо є можливість додатково заготовити кілька зовсім не зайвих при нинішніх цінах на теплоенергію, складометрів деревини – чому б не скористатися такою нагодою.Тож староста с.Колоденка Станіслав Сідлецький разом із операторами котельні місцевого садочка заручившись підтримкою земляка – селищного депутата Володимира Спориша та небайдужих трударів села Пилипа Довганя, Сергія Марчака, Олександра Кобзаря, Костянтина П’яста, Сергія Рекила здійснили додаткову заготівлю дров для  Колоденського дитячого садочка. Неабияку допомогу транспортом надав Василь Більмак. Всі трудилися « не покладаючи рук», лиш тріски летіли з під бензопил та сокир, проте результат перевищив всі очікування – хлопці впоралися лишень за день і заготовили чимало дров. Такі вчинки безперечно заслуговують на повагу, пошану та безмежну вдячність, яку, впевнені, висловлюють не лише колектив дошкільного закладу, батьки вихованців садочка, самі дітлахи, а й всі жителі села Колоденка. ДЯКУЄМО ЗА ТУРБОТУ І ТЕПЛО!