ЛІКВІДОВАНО ПРОРИВИ ВОДОГОНУ

Дата: 30.01.2021 18:08

Наприкінці січня вулиці Вапнярки потерпали від численних проривів водопроводу, працівники комунального підприємства «Вапнярка-Водоканал» — від викликів, а місцеві мешканці — через відсутність води вдома. Наразі ситуація дещо налагодилася: комунальники відремонтували аварійні ділянки водопроводу у селищі, причини й наслідки аварій ліквідували, прилеглу територію приводять до належного вигляду. Як пояснюють місцеві фахівці водозабезпечення, всьому причина —застаріла систему центрального водогону.Лишень за два дні, тільки-но впоравшись із раптовою аварією центрального водогону від Кислицького до Вапнярки, працівники Водоканалу  кидалися ліквідувати раптовий «фонтанчик» водопровідної труби біля Вапнярської початкової школи. Тут комунальники швидко знайшли точку прориву, причиною якого стало знову ж таки старе сталеве з’єднання на проміжку центрального водогону. Тут проблему вирішив новий хомут.

Найближчим часом «Вапнярка-Водоканал» не планує залишати жителів громади без води . Принаймні, до наступних викликів, бо ж подібні аварії дозволу не питають. Але навіть у найскладніших ситуаціях  вони намагаються завчасно попереджати мешканців про можливе відключення. І якщо водопостачання перекривають, то не більше, ніж на пів доби.Не стояли осторонь і проблем із водозабезпеченням у Марківці та Антополі. Оперативно відреагувавши на повідомлення про прориви, ліквідували їх на найскладніших відрізках центрального водогону у селах та  відновили стале водопостачання до домоволодінь марківчан та антопільчан.