Перша сесія!!!

П О С Т А Н О В А

смт. Вапнярка

10 год. 00 хв.

01 грудня  2020 року                                                                       № 262

Про скликання першої сесії Вапнярської  селищної ради Тульчинського району Вінницької області

На підставі звернення Вапнярської селищної ради №1103 від 24.11.2020 року, запровадження карантинних заходів на території України, на підставі рішень Вапнярської селищної територіальної виборчої комісії Тульчинського району Вінницької області, керуючись частиною третьою статті 37, керуючись частиною третьою статті 283 Виборчого кодексу України, частиною четвертою статті 45, частиною другою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вапнярська СТВК вирішила внести зміни до Постанови СТВК №261 від 18.11.2020 р. викласти в новій редакції:

1.    Скликати першу сесію новообраної Вапнярської  селищної ради Тульчинського району Вінницької області VIII скликання 08 грудня 2020 р. о 10:00 за адресою: смт Вапнярка , вул. Незалежності 140, сесійна зала Вапнярської селищної ради.

2.    Під час першої сесії  Вапнярської селищної ради Тульчинського району Вінницької області виконувати протиепідемічні заходи відповідно до вимог, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. №641.

3.    Уповноважити голову Вапнярської  селищної територіальної виборчої комісії Тульчинського району Вінницької області Бойко Ніну Михайлівну  проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Вапнярської  селищної ради та Вапнярського  селищного голови.

4.    Копії постанов про результати виборів та реєстрацію депутатів Вапнярської селищної ради і Вапнярського селищного голови надати Вапнярській  селищній раді.

5.    Цю постанову вивісити для ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії та опублікувати на офіційному сайті Вапнярської  селищної об’єднаної територіальної громади.

6.    Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих обраних депутатів Вапнярської  селищної ради та зареєстрованого обраного Вапнярського  селищного голови.

7.    Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Вапнярської  СТВК Бойко Н.М.

Голова Вапнярської  СТВК                                                   Н.М. Бойко