Вітаємо з Днем народження!

Дата: 01.11.2020 09:45

Фото без описуФото без описуВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! СЬОГОДНІ золотавими осінніми барвами свята розфарбовує славне ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ долю чудової людини, доброго та щирого чоловіка, мудрого керівника,високого професіонала своєї справи, головного лікаря Вапнярського медичного центру первинної медико-санітарної допомоги ВАСИЛЯ СТЕПАНОВИЧА ВІЯЗЛОВСЬКОГО. Вся Вапнярська громада, медична спільнота, селищний голова Олександр Горенюк, колектив Вапнярської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет щиро вітають іменинника зі святом! Висловлюємо щире захоплення Вашими успіхами на медичній та життєвій ниві, дякуємо за активну участь у розвитку галузі охорони здоров’я громади та високо цінуємо Вашу всебічну підтримку колег.Нехай Ваше життя буде сповнене яскравими враженнями, кожен день приносить приємні теплі зустрічі, а робота відкривається новими цікавими гранями, хай Вас незмінно супроводжує успіх в усіх Ваших справах і починаннях.Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальшої плідної діяльності на благо всієї Вапнярської громади та України в цілому. ЗІ СВЯТОМ!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)