СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ВАПНЯРСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Дата: 03.08.2020 18:00

Сьогодні в усій країні при місцевих радах створюються й успішно діють ради молодіжні. Молодіжний рух набирає обертів у більшості об’єднаних територіальних громад. Наша громада не є винятком. Невдовзі молодіжна рада сформується і в нас. Саме тому Вапнярською селищною радою 3 серпня 2020 року прийнято рішення про створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню Молодіжної Ради при Вапнярській селищній раді. Основною метою  діяльності Молодіжної ради буде сприяння взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Вапнярської ОТГ, узгодженості дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства.

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТОМАШПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03 серпня 2020 року                        № 130                                    смт. Вапнярка

Про  створення ініціативної групи з підготовки

та проведення установчих зборів по формуванню

Молодіжної ради при Вапнярській селищній раді

Томашпільського району Вінницької області

Керуючись п.20 частини 4 статті 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення права громадян на участь у формуванні складу Молодіжної ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» № 996 від 03 листопада 2010 року, з метою створення сприятливих соціальних передумов для формування громадянської активності молоді та дітей для їх життєвого самовизначення і самореалізації, активізації участі молоді у соціально-економічному, політичному та культурному житті Вапнярської об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області, забезпечення комплексного та системного підходу суб`єктів молодіжної політики шляхом координації зусиль та засобів, подолання їх відокремленості у справі захисту громадсько-політичних, соціальних прав та інтересів молоді, розвиток їх громадянської та соціальної активності, формування духовної культури та патріотичного світогляду молоді та дітей:

1. Створити ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню складу Молодіжної ради при Вапнярській селищній раді Томашпільського району Вінницької  області та затвердити її персональний склад згідно з додатком.

2. Провести  установчі збори по формуванню складу Молодіжної ради при Вапнярській селищній раді Томашпільського району Вінницької  області 06 серпня 2020 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради Томашпільського району Вінницької області Рузяк Т.В.

Селищний голова                                                                            О.П. Горенюк

до розпорядження селищного голови

03.08.2020 р  № 130

С К Л А Д