ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ

Дата: 05.08.2020 14:37

Якщо ти молодий, активний, маєш ідеї та бажання змінювати рідну громаду на краще – тоді завітай завтра до Вапнярської селищної ради!

Запрошуємо 6 серпня 2020 року активну молодь громади віком від 14 до 35 років до зали засідань Вапнярської селищної ради (2-й поверх), де відбудеться робоча зустріч з метою створення Молодіжної ради у Вапнярської ОТГ.

Для довідки: Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Адміністрація Вапнярської селищної ради