Про засідання 77 сесії 19.06.2020 р.

Дата: 18.06.2020 12:37

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Томашпільського району, Вінницької області

77 сесія  8 скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ   ДЕННОГО

Сесія відбудеться 19.06.2020 р. о 16.00 год.

1. Про внесення змін до рішення 69 сесії 8 скликання від 20 грудня 2019 року "Про затвердження бюджету Вапнярської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» Начальник фінансового відділу Бойко В.В.

2. Про внесення змін до рішення Височанської сільської ради 50 сесії 7 скликання від 12.12.2019 року «Про Програму соціального та економічного розвитку села Високе на 2020 рік"»  Начальник фінансового відділу Бойко В.В.

3. Про внесення змін до  рішення  50 сесії сільської ради 7 скликання від 12.12.2019 року ”Про бюджет Височанської сільської ради  на  2020 рік”. Начальник фінансового відділу Бойко В.В.

4. Про внутрішньовідомчу безоплатну передачу  основних засобів  Вапнярської селищної ради. Спеціаліст І-ї категорії бухгалтерського обліку і звітності Костюк О.Ф.

5. Про припинення  юридичної особи – Комунальне некомерційне підприємство «Вапнярська міська лікарня» Вапнярської селищної ради

(код ЄДРПОУ 20100790)  шляхом ліквідації. Селищний голова О.П. Горенюк