Оголошується конкурс!

Дата: 05.06.2020 19:19

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради ОТГ

Вимоги до кандидатів: Повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у педагогічній сфері не менше 3-х років. Вільне володіння державною мовою, впевнений користувач ПК, комунікабельність, стресостійкість, відповідальність, креативність у роботі вітається. Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня  опублікування  оголошення. (Опубліковано у газеті "Томашпільський вісник" № 43 від 05.06.2020р.)

Документи  подаються за адресою: смт. Вапнярка, Томашпільського району, вул. Незалежності, 140 Телефон для довідок: (04350) 3-28-47.

До заяви із супровідним листом  додаються:

- заповнена особова картка (форма  П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  автобіографія;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за минулий рік;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

- Кандидати на посаду можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, резюме, наукові публікації тощо).

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про  запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу освіти, кульутри, молоді та спорту Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Перелік питання для підготовки до складання іспиту додається. Всім кандидатам бажаємо успіху. Давайте створювати сучасний, освітній простір для наших діток !

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ