Допомога на лікарню !

Дата: 15.05.2020 16:21

Адміністрація КНП «Вапнярська міська лікарня» Вапнярської селищної ради (бувша залізнична), звертається до представників бізнесу, інвесторів, працівників підприємств, установ, організацій, підприємців, всіх бажаючих надати допомогу.

Доводимо до відома громади, станом на 15 травня 2020 року, за ініціативи адміністрації КНП «Вапнярська міська лікарня» Вапнярської селищної ради, депутатів селищної ради та селищного голови, рішення розширеної бюджетної комісії за участі керівників комунальних установ, на засіданні позачергової сесії, буде проведено перерозподіл коштів з місцевого бюджету у розмірі 354 622,00 грн., - для забезпечення лікарні.

Крім того прийнято рішення та відкрито прямий банківський рахунок для збору благодійних коштів, які будуть використані для потреб лікарні.