Шановні жителі Вапнярської громади!

Дата: 16.04.2020 17:15

Шановні жителі Вапнярської громади!

Зареєстровано вже  три випадки захворювання на коронавірусну інфекцію в Томашпільському районі , так – це менше ніж в інших районах,але ми  дуже просимо  Вас не ігнорувати інформацію про профілактику та обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусної інфекції та з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки Ваших рідних.

Скоротіть живе спілкування. Зараз бачити один одного можна завдяки відеозв`язку та обмінюватись інформацією телефоном.

Відповідно Протоколу обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введено обмежувальні протиепідемічні заходи під час карантину, зокрема обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів 18-20 квітня.

Рекомендуємо утриматися від відвідування храмів, близьких та рідних в ці дні. Благословити Великодні страви можна вдома, спільною молитвою.

Настоятелям релігійних громад – рекомендуємо організувати трансляції з храмів в мережі Інтернет.

Підсумовуючи усе сказане просимо:

- регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом, або ретельно мийте їх милом;

- тримайтеся на відстані не менше півтора  метра від людей;

- по можливості, не чіпайте руками очі, ніс та рот;

- дотримуйтесь правил респіраторної гігієни: прикривайте рот або ніс згином ліктя, або серветкою при кашлі та чханні. Використану серветку одразу ж викидайте;

- при підвищенні температури, появі кашлю та утрудненню дихання не відкладайте звернення за медичною допомогою. Звертайтеся до свого сімейного лікаря чи за номером – 103. Вас проконсультують та направлять, у разі потреби, спецавтомобіль невідкладної допомоги.

Бережіть себе! Будьмо всі  здоровими  та самовідповідальними по відношеню до себе, своїх рідних та всіх жителів громади і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною.

Зі святами Вас і Ваші родини!

Головний лікар Вапнярського медичного центру ПМСД

В.С. Віязловський