Звернення лікарів !
Вапнярський МЦ ПМСД доводить інформацію щодо консультування з приводу можливого ураження корона вірусною інфекцією.
1. В Україні оголошено надзвичайну ситуацію у зв*язку з досить швидким поширенням коронавірусної інфекції . А це означає карантин з дотриманням золотого правила : не виходити з дому, а також сувора самоізоляція осіб , що прибули із-за кордону і членів їх сімей, що перебувають у тісному контакті з останніми.
2. Консультуйтеся зі своїм сімейним лікарем в телефонному режимі з приводу всіх питань, що стосуються всіх інших захворювань , в т. ч. з приводу виписування електронних рецептів на доступні ліки.
3. Вчасно повідомляйте свого лікаря про приїзд із-за кордону, він надасть вам необхідні рекомендації.
4. Повідомляйте свого лікаря щодо приїзду із-за кордону родичів , знайомих, сусідів. Це необхідно для моніторингу в разі захворювання останніх для вчасного надання медичної допомоги і попередження непоправних наслідків.
5. Піклуйтеся про своїх родичів та сусідів у віці, до помагайте ім. з придбанням необхідного, але не контактуйте безпосередньо ( тобто через двері або на відстані ) для їх же безпеки.
6. Контактні телефони :
Жовтан Олександр Васильович 068 519 55 19
Зленко Світлана Миколаївна 068 043 55 05
Рабоконь Євгена Павлівна 076 453 50 54
Рабоконь Олександр Васильович 067 163 5984
Шевчик Майя Володимирівна 098 970 14 63
Віязловський Василь Степанович 067 301 85 36.