Ми живемо у вік математики

Дата: 03.03.2020 17:19

Ця наука дозволяє розвивати мислення, логіку, комплекс умінь: уміння групувати предмети, розкривати закономірності, визначати зв'язки між явищами, приймати рішення.

З метою підвищення якості математичної освіти та розвитку пізнавальної  і розумової активності учнів  на базі НВК «Вапнярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»  26 лютого 2020 року було організовано та проведено захід «Математична естафета», учасниками якої стали учні різних вікових категорій усіх закладів загальної середньої освіти

Вапнярської ОТГ.

В основі ігрових моментів – створення досвідченими учителями навчальних ситуацій успіху, змагання для емоційного та соціального самоствердження школярів на математичному матеріалі.

На початку гри учні розбилися на команди. Виконання завдань з математики здійснювалося по черзі.

У запропонованих естафетах команди продемонстрували свій розум та спритність, кмітливість та фантазію, уміння швидко знаходити вихід із проблемної ситуації, що дало можливість отримати такі місця:

Серед команд  5-6 кл  1 місце розділили команди учнів Вапнярської ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 та  Вапнярської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2;

2 місце зайняла команда НВК «Вапнярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»

Кращі учні у наймолодшій віковій категорії:

• Кучер Михайло;
  • Пелехатий Олександр;
  •  Любар Ярослав.

Серед команд 7-9 кл. 1 місце  зайняла команда Вапнярської ЗОШ  І-ІІІ ст. №1;

2 місце  - команда НВК «Вапнярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»;

3 місце – команда Вапнярської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2.

Кращі учні у середній віковій категорії:

• Вершигора Дарія;
  • Дубик Наталія;
  • Данилюк Катерина.

Серед команд 10-11 кл.  1 місце розділили команди Вапнярської ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 та НВК «Вапнярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»;

2 місце – команда Вапнярської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2.

Кращі учні найстаршої вікової категорії:

• Гапченко Максим;
  • Каленчук Дар’я;
  • Антонова Олександра.

Учасники та переможці естафети були нагороджені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ОТГ.

Проведений захід із захопленням був сприйнятий усіма учасниками та став чудовою традицією у школі – щорічним проведенням математичної естафети.