З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 28.12.2019 15:03

Шановні жителі, гості, друзі,

Вапнярської об`єднаної територіальної громади !

Від колективу Вапнярської селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, від себе особисто, прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Напередодні новорічних свят щиро вдячний року що минає за значні досягнення, розуміння, підтримку та прагнення розвивати нашу громаду. Завдяки узгодженій роботі єдиної команди, відданій праці та ініціативі кожного, нам вдається зберегти та примножувати свої позиції, реалізовувати  успішні проекти.

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя та процвітання.

Від усього серця бажаю Всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких. Нехай Новорічні свята принесуть у Ваш дім достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнять Ваше серце радістю й натхненням.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найщирішими вітаннями

Селищний голова        Олександр Горенюк