"Дякуємо ( !!!"

Дата: 20.11.2019 17:13

?? Шановні жителі громади !

Скажіть, як нам всім жити далі ?? Нам часто закидають критичні зауваження, що виконавчий комітет, комунгосп, водоконал, і тд., нічого не роблять для громади. Окей, а як пояснити "гарні дії місцевих господарів", які на днях пошкодили, висмикнули частину нещодавно посаджених хвойних кущів і дерев, вздовж алеї на вулиці Миру!

Дуже злить і вибачте дратує, демотивує і просто опускаються руки, коли заступник селищного голови і працівники з благосутрою проводять озеленення і прибирання для всіх нас, а хтось дуже "доброзичливий" ламає насадження. Просто питання - як з Вами жити далі, як дбати про селище де ми всі проживаємо ?? Вам подобається бардак і сміття по дорозі додому ?? НАВІЩО ? Нищити, ламати, неповажати людську працю ?? А тепер, камон хейтери чекаю на Ваші аргументовані відповіді - мета зламати дерево чи кущ!!