Чергова 66 сесія 8 скликання відбулась

Дата: 24.10.2019 17:25

Конструктивна, чергова 66 сесія 8 скликання відбулась.

Сьогодні, 23 жовтня 2019р. відбулось засідання сесії- якщо коротко - робота сесії була локанічною, консутруктивною та на мій погляд позитивною.

У сесійній залі були присутні крім депутатів, працівники селищної ради, керівники установ, жителі громади.

Серед 24 питань порядку денного проголосовані всі крім 15 :

"Про застосування положень постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 із змінами та доповненнями “ Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” до посадових осіб Вапнярської селищної ради та її виконавчого апарату".

В ході розгляду земельних питань у залі лунала жвава дискусія, присутні обмінювались фактами та аргументами.

Депутат Побережний Ю.О. по завершенні голосування основного порядку денного виніс пропозицію долучити в обговорення до розділу "Різне" питання про невідповідну, нахабну поведінку працівників Томашпільських РЕМ, які напротязі цього тижня по вулиці де він проживає вручали людям повідомлення про відключення світла, з метою звернутися до ТОВ "Енера Вінниця" з офіційним листом щодо врегулювання цього спірного питання.

Прийнято рішення 25 жовтня під час відрядження селищного голови, передати голові Вінницької ОДА та керівнику ТОВ "Енера Вінниця" відповідні, офіційні листи.

Дякуємо всім присутнім за активну роботу під час сесії.