Щодо засідання земельної комісії

Дата: 02.10.2019 18:07

Сьогодні, 02 жовтня 2019 р. було проведено засідання постійнодіючої депутатської комісії з питань містобудування, благоустрою, комунальної власності, земельних відносин, екології та сфери послуг  на якій депутати селищної ради Бойко В.А., Сташко С.Б., Лисак П.І., Мельничук А.В., Ратушняк І.М., Дисюк С.В., начальник відділу з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Вінницькій області Буксир Д.М. спільно з працівниками селищної ради Дуднік В.С., Савчук Р.А., Василенко Т.О., обговорили актуальне питання виготовлення документації на право користування земельними ділянками під городництво для жителів Вапнярської обєднаної територіальної громади. Крім того, обговорено переваги створення кооперативу співвласників городів. До початку процедури створення кооперативу як юридичної особи, мають бути ініціатори - коло осіб, які такий кооператив бажають створити, та візьмуть на себе не тільки тягар організаційної роботи зі створення кооперативу, а й переконають інших жителів у правильності та привабливості їхньої ідеї.

Суть створення такого кооперативу, всі бюрократичні нюанси будуть доведені більш детально до відома громади на засіданні позачергової сесії, яка відбудеться 04 жовтня 2019р.