Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ОТГ - оголошує конкурс !!

Дата: 11.09.2018 10:00

до наказу Відділу освіти, культури, молоді та спорту № 147  від 11.09.2018 р.

ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Відділу освіти, культури, молоді та спорту № 147 від 11.09.2018 р.

про проведення конкурсу на посаду директора

Вапнярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1

ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради

об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області

1. Найменування і місцезнаходження закладу:

Вапнярська загальноосвітня школа I-III ступенів №1  ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області, розташована за адресою: 24240, Вінницька область, Томашпільський район, смт Вапнярка, вул. Островського, 2.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Найменування посади: директор.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102, Постанови КМУ  № 22 від 11.01.2018, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 23.03.2011.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у Відділ освіти, культури, молоді та спорту (смт.Вапнярка, вул. Незалежності, 140) наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Заява про участь у конкурсі та пакет документів подаються особисто (або уповноваженою, згідно з довіреністю, особою).

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Документи подаються у Відділ освіти культури, молоді та спорту відповідальній особі – Чумак Юлії Анатоліївні за адресою:

вул. Незалежності,140, смт. Вапнярка, Томашпільського району, Вінницької області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  12 вересня 2018 р. по 11 жовтня 2018 р. – подання претендентами документів;

- з 12 жовтня 2018 р. по  19 жовтня 2018 р. – перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та прийняття рішення про допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі;

- 22  жовтня 2018 р. – ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

- 23 - 26 жовтня 2018 р. – проведення конкурсного відбору (за рішенням конкурсної комісії дата і час будуть повідомлені додатково);

- визначення переможця та оприлюднення результатів конкурсу на офіційному сайті Вапнярської об’єднаної територіальної громади та на сайті Вапнярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області  (упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсу).

6. Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

- 23 - 26 жовтня 2018 р. – проведення конкурсного відбору (за рішенням конкурсної комісії дата і час будуть повідомлені додатково) відбудеться в приміщенні сесійної зали Вапнярської селищної ради (смт. Вапнярка, вул.Незалежності, 140).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знань законодавства України у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти на 3 роки, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

7. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі в конкурсі:

Чумак Юлія Анатоліївна

0978436088  - vapn.osvita@ukr.net