Позиція фахівців

Дата: 01.08.2019 18:21
Кількість переглядів: 619

Позицію Асоціації міст України щодо недоцільності проведення дострокових місцевих було почуто і враховано! 

Під час брифінгу керівник Офісу Президента України Андрій Богдан зазначив, що необхідно завершити реформу місцевого самоврядування та формування ОТГ, і лише після цього проводити місцеві вибори. Андрій Йосифович наголосив, що децентралізаційна реформа має бути завершена у тому ж вигляді, в якому вона була запланована.

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував це рішення: "Асоціація міст України вітає таку позицію, оскільки на даному етапі важливим завданням є розбудувати в Україні місцеве самоврядування европейського зразка, що має достатньо повноважень та ресурсів для забезпечення комфортного і благополучного життя людей. Важливим інструментом досягнення цього є передача на рівень громад фінансів та адміністративних функцій для надання якісних сучасних послуг мешканцям. Цей шлях вже розпочато, і Україна має його пройти. АМУ переконана, що запорукою сильної держави є спроможні громади. "

-- 

З повагою,

Виконавчий директор ВРВ АМУ В.О. Філатов

 

Фото без опису


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь