Вітання з Великоднем !

Дата: 26.04.2019 18:35

Дорогі жителі Вапнярки та Колоденки, гості

нашої територіальної громади !

Щиросердечно вітаю Вас зі світлим та величним святом Христового Воскресіння.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не лише земля, а й усі людські надії та сподівання на добру долю.

Свято спонукає нас глибше замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нагоду наповнити серця любов`ю і добром, духовно збагатити наше єство.

Нехай же свято Воскресіння Христового увійде у дім кожного з Вас торжеством прекрасного та істинного, тим, що нам заповідав і чому вчить Спаситель – миром, злагодою, любов`ю та Божою благодаттю!

Христос Воскрес !!!

Олександр Горенюк