Звернення до жителів Вапнярки!

Дата: 16.03.2019 11:26

Доброго дня!

Звертаюсь до всіх без винятку жителів смт.Вапнярка, шановні громадяни, віряни ПЦУ і УПЦ у зв’язку із суперечливою ситуацієї яка склалась у нашій громаді після 2 березня 2019 року, навколо храму Андрія Первозваного, закликаю кожного з Вас у жодному разі не перейти межу! Не допускати образ, побиття, чи інших неправомірних, кримінальних дій. Всім потрібно заспокоїтися, без емоцій, з холодним розумом подивитися на актуальну проблему з вирішення питання юрисдикції храму. Підкреслюю, неправомірні дії будь кого із жителів смт.Вапнярка будуть каратися по Закону, тому закликаю його не порушувати!!!

Шановні Віряни, пам’ятаємо, що розпочався великий піст, час спокою, примирення, злагоди, прощення. Варто знайти доцільне, мудре рішення! Я дуже сподіваюсь, що кожен зрозуміє мене правильно. Повторююсь, закликаю ВСІХ до спокою та дипломатичного врегулювання будь якого конфлікту!!!

Сила Української нації у її єдності, будьмо сильні та мудріші попри всі чвари !

З повагою та вірою у порозуміння,

селищний голова Вапнярської ОТГ – Олександр Горенюк.