Привітання з Новим Роком !

Дата: 30.12.2018 21:49

Дорогі жителі Вапнярської об’єднаної територіальної громади, колеги, депутатський корпус, вітаю кожного з Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим !

Я хочу подякувати всім за критику, підтримку, терпіння, поради та всю працю, яка була зроблена у 2018 році. Висловлюю особливу вдячність партнерам, друзям та меценатам, які не полишали нашу громаду у скрутні хвилини. Впевнений, що 2018 рік навчив нас багатьом важливим речам, досвід зростає і є можливості рухатися вперед.

Нехай для всіх нас 2019 рік  буде лише щасливим, успішним, благополучним, натхненним! Нехай усі родини будуть здорові та заможні, на сході країни запанує мир. Кожен  з нас вартий займатися улюбленою справою дома, поруч з близькими людьми та досягати успіху у запланованих справах.

Вірю, що Новий Рік принесе лише стабільність і розвиток нашій громаді, незважаючи на всі прогнози скептиків. Здійснення мрій та найсвітліших задумів бажаю всім нам!

З повагою,

голова Вапнярської ОТГ  Олександр Горенюк