Чергова 51 сесія 8 скликання 16.11.2018

Дата: 18.11.2018 14:53

Згідно розпорядження селищного голови № 192 від 07.11.2018 р.,

у п'ятницю 16.11.2018 р. відбулась чергова 51 сесія 8 скликання Вапнярської селищної ради. В ході її проведення було розгянуто та прийнято 24 рішення згідно порядку денного та обговорено різні питання, що стосуються життя та розвитку Вапнярської ОТГ.

В цей вечір було багато критики, дискусій, запитань, за і проти у вирішенні важливих проблем. Незважаючи на всі трудноші депутати і влада намагались знаходити рішення та компроміс. Дякуємо всім депутатам та керівникам установ, хто був присутній та брав активну участь у роботі сесії.