9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2018 08:53

Щиро вітаємо всіх працівників сфери культури із професійним святом !!!

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість.

Прародителями української культури можна вважати культуру індоєвропейських предків слов’ян, слов’янські культурні джерела, культури Київської Русі – дохристиянську і християнську.

Без сумніву, культурний розвиток народів відбувається в процесі їх постійних взаємовідносин. Чим більше різних впливів акумулює в собі культура народу, тим більш культурним є цей народ.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва, вітаємо кожного з Вас зі святом, зичемо міцного здоров'я, натхнення, творчих злетів, талановитих учнів та здійснення усіх мрій !!

З повагою виконавчий комітет селищної ради, староста с.Колоденка,

депутатський корпус Вапнярської селищної ради