протокол конкурсної комісії номер 1

Дата: 30.10.2018 22:57

ПРОТОКОЛ № 1
Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Вапнярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області

Смт. Вапнярка                                                                                                    19 жовтня 2018 р.

Присутні:

Рузяк Т.В.

Голова комісії, начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту

Василенко В.О.

Заступник голови комісії, перший заступник голови Вапнярської селищної ради

Чумак Ю.А.

Секретар комісії, спеціаліст-юрист Відділу освіти, культури, молоді та спорту

Члени комісії:

Калась Т.В.

Соколова О.В.

Головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту

Музичук Н.П.

Головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту

Топольницька Л.Л.

Левицька Г.В.

Редько О.В.

Галімон Н.В.

Повар Л.А.

Усього:           11  осіб

Відсутні:  1 особа – Горенюк О.П. - Голова Вапнярської селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про перевірку поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Вапнярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області та допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі.

По першому питанню порядку денного:

Слухали:

Голову конкурсної комісії – Рузяк Т.В., яка ознайомила присутніх з організацією конкурсу, з етапами конкурсу та з пакетом документів кандидатів для участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Вапнярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області.

Виступили:

Секретар конкурсної комісії – Чумак Ю.А., яка  повідомила, що для участі в конкурсі заяви з необхідними документами подали 2 кандидати – Шумлянська І.В. та Семко О.В. Кандидатами подано всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства.  Документи подано в строк, визначений наказом по Відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Голова конкурсної комісії – Рузяк Т.В. запропонувала проголосувати за допущення Шумлянської І.В. та Семко О.В. до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Вапнярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області.

Посада, прізвище, ініціали

Результат голосування («за» чи «проти»)

Рузяк Т.В., Голова комісії, начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту

ЗА

Василенко В.О., Заступник голови комісії, перший заступник голови Вапнярської селищної ради

ЗА

Чумак Ю.А., Секретар комісії, спеціаліст-юрист Відділу освіти, культури, молоді та спорту

ЗА

Калась Т.В., Голова постійної комісії селищної ради з питань охорони здоровя, культури, освіти, молоді і спорту та соціального захисту населення

Соколова О.В., Головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту

Музичук Н.П., Головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту

ЗА

Топольницька Л.Л., Вчитель історії та правознавства Вапнярської ЗОШ I-III ступенів № 1 ім.І.Д.Черняховського

ЗА

Левицька Г.В., Вчитель початкових класів Вапнярської ЗОШ I-III ступенів № 1 ім.І.Д.Черняховського

ЗА

Редько О.В., Завідувач господарством Вапнярської ЗОШ I-III ступенів № 1 ім.І.Д.Черняховського

ЗА

Галімон Н.В., Представник громадського об’єднання батьків учнів Вапнярської ЗОШ I-III ступенів № 1 ім.І.Д.Черняховського

ЗА

Повар Л.А., Представник громадського об’єднання батьків учнів Вапнярської ЗОШ I-III ступенів № 1 ім.І.Д.Черняховського

Вирішили:

1.Допустити кандидатів – Шумлянську І.В. та Семко О.В.  до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Вапнярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області.

2.Секретарю конкурсної комісії – Чумак Ю.А. забезпечити оприлюднення на сайті Вапнярської об’єднаної територіальної громади, згідно законодавства, перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Голова комісії:

Рузяк Т.В.