Інформує Держпродспоживслужба щодо осінньої кампанії пероральної вакцинації диких тварин

Дата: 27.09.2018 11:36

Фото без описуФото без опису

Держпродспоживслужба анонсує проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин

Томашпільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій  області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Вінницької області та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні» на протязі 1 декади жовтня 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих мясоїдних тварин. Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.

Тому, до жителів Томашпільського району велике прохання не хвилюватися побачивши принаду (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає принади, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця. Брикети є безпечними. Збудник сказу у вакцині є, але він ослаблений, тобто захворіти на сказ від контакту з брикетом і вакциною неможливо.

У зв’язку з погодними умовами терміни вакцинації можуть             переноситись.