Оголошення!!!

08 Жовтня, 2022 р., 08:47
    У Державному аграрному реєстрі доступна програма підтримки для агровиробників, що утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності.     Розмір дотації становить 5 300 грн на одну корову, але не більше 530 000 грн. Строк подання заявки — до 15 листопада 2022 року.     Для подачі заявку за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів»: – увійдіть у кабінет на https://www.dar.gov.ua; – перевірте відомості про ваших тварин у розділі «Тварини». Для розрахунку очікуваної суми субсидії відфільтруйте список тварин за статтю «Корова»; –відкрийте програму в розділі «Доступні програми». Для подання заявки натисніть «+» навпроти назви програми; – розрахуйте бажану суму дотації: помножте кількість ваших корів з реєстру на 5300 грн. Отриманий добуток вкажіть у відповідному полі при заповненні заявки; –дайте відповіді на запитання в опитувальнику, надайте згоду на проведення уповноваженими особами моніторингу та оцінювання достовірності наданої інформації як документально, так і шляхом перевірки за місцем здійснення діяльності і натисніть «Подати заявку»; -система згенерує заповнену заявку згідно з формою, затвердженою Мінагрополітики. Перевірте ще раз коректність уведених даних та підпишіть заявку за допомогою КЕП; -після перевірки заявки відповідальними працівниками Укрдержфонду, у разі її схвалення, вам у кабінет на підпис надійде Договір про отримання бюджетних коштів з Укрдержфондом; -невдовзі після підписання Договору з вашого боку на рахунок, вказаний при поданні заявки, надійдуть кошти.    Детальніше про подачу заявки https://cutt.ly/hC0t87C.